Prodlužujeme váš klid

Mobil, lednice, foťák nebo auto. Věci, do kterých investujeme, abychom měli jednodušší život. Ochraňte svou investici do elektroniky pomocí prodloužené záruky za bezkonkurenčně nejlepší ceny na trhu.

Kliknutím vyberte kategorii Klikněte sem pro nahlášení pojistné události
Vyberte kategorii produktů, kde budeme prodlužovat záruku

Naše produkty jsou moderní, jednoduché a přátelské. I proto s námi např. spolupracuje v ČR i SR značka Apple. Nyní nabízíme stejnou péči a kvalitu i vám. Vyberte si kategorii produktu, do které spadá pojišťovaný produkt a prodlužte svůj klid. Mějte na paměti, že prodloužit záruku jde pouze u spotřebičů ne starších než 8 měsíců. Pro auta toto omezení neplatí.

ELEKTRONIKA Připravujeme AUTA

Řekněte nám víc o svém zařízení

Je to snadné. Vyplňte všechny potřebné údaje (Kategorii, Značku, Cenu a Délku záruky) a klikněte na Uložit a přejít na další krok. POZOR: Vždy uvádějte reálnou cenu zařízení. V přídě škody budeme pořizovací cenu ověřovat pomocí faktury či účtenky. Minimální cena zařízení činí 3000 Kč.

  • 1. Základní údaje
  • 2. Údaje o zařízení
  • 3. Údaje o vás
  • 4. Přehled a platba
  • 5. Hotovo

Cena zařízení je klíčová pro výpočet výše pojistného a pojistného plnění. Minimální cena pojistitelného zařízení je 3000 Kč. Zadávejte výhradně reálnou cenu zařízení.

Všechny položky jsou povinné
Přidat další zařízení
Vaše cena: 0 Kč